Jedná se o nejednoduší a nejlevnější řešení oplocení, standartní branou se myslí základní brána s přípravou pro dřevěnou výplň. K tomuto je možnost vyrobit rám branky s přípravou pro dřevěnou výplň. Pro plotové pole se standardně využijí ocelové, žárově zinkované jäkly.
Všechny naše brány / branky a oplocení jsou navrhována přímo pro konkrétního zákazníka. Po úvodní konzultaci je vytvořen návrh brány / oplocení, které zákazník potřebuje. Naše firma zákazníkovi pošle předběžnou cenovou nabídku na dané řešení brány / oplocení. Po schválení cenové nabídky zákazníkem je firmou na místě brána / oplocení zaměřeno. Na základě zaměření je vytvořen technický výkres, na jehož základě celé dílo vzniká u nás v dílně. Hotový plot a brány instalujeme na místě včetně pohonu, čidel, ovládání atd.
Níže naleznete varianty a bližší informace k procesu výroby.
Ocel
Výhody: nižší cena materiálu, vyšší tuhost.
Hliník
Výhody: nízká váha konstrukce, není nutno povrchově ošetřit, netrpí korozí při případném odření
Ocelové brány:
Ocelový rám svaříme MIG technologií, jäkly pro bránu přizpůsobíme velikosti brány, kdy tyto se následně navrtají ve všech rozích a tupých napojení, aby mohl zinek protéci skrz celou konstrukci. Brána je poté chráněna jak z vnější, tak z vnitřní strany proti korozi. Vždy využíváme žárového zinkování.
Hliníkové brány:
Hliníkový rám svaříme metodou TIG / MIG technologií, jäkly rámu přizpůsobíme velikosti brány,u samonosných bran je možné použít ocelovou nebo hliníkovou šínu (nosný ,,C“ profil), povrchová úprava při použití hliníkové brány a hliníkové šíny není potřebná. V případě, že je kombinace hliníkového rámu a ocelové šíny, montuje se zinkovaná, ocelová šína k hliníkové bráně pomocí šroubů.
Lakování:
prášková barva (komaxit)
dle vzorníku RAL, nebo speciálních odstínů, struktur barev.
-
Samonosná
– jedná se o bránu, která jezdí nad terénem, kdy brána je vynesena přes šínu (,,C“ profil) a ložiska, brána zajíždí do boku, zpravidla je brána o 1/3 větší než je šířka průjezdu brány
-
Pojezdová
– jezdí po kolejnici na dvou kolečkách, používá se tam, kde nelze použít samonosnou bránu kvůli prostoru zajíždění do boku. Brána je zpravidla o 30 cm delší, než je šířka průjezdu brány
-
Teleskopická
– nejsofistikovanější zřízení, používá se na místech, kde je minimum místa zajíždění do boku, teleskopická brána může být jak samonosná tak pojezdová. Složit se může ze dvou až tří částí.
Dřevo
– příprava na dřevo, nebo s dřevěnou výplní, orientace dřeva svislá nebo vodorovná
Dřevoplastová prkna
– dražší varianta, stálobarevnost, krásný vzhled
Plastové plotovky
– recyklát, dlouhá životnost, horší vzhled, časem udělá šedou patinu
Další varianty dle přání zákazníka
K prezentaci naší práce využíváme hlavně Facebook. Kliknutím na logo se dostanete na naši stránku, kde máme mnohem více fotek a videí! Dejte nám lajk a nic Vám neunikne.